• Jesteśmy wiodącym ośrodkiem w Polsce z zakresie diagnostyki i leczenia szumów usznych. W leczeniu szumów wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia medycyny światowej. Oprócz wspomnianej poniżej neuromodulacji akustycznej jako pierwsi w kraju wprowadziliśmy w tym roku nowoczesną, uznaną na świecie, wysoce skuteczną w leczeniu szumów usznych metodę elektrostymulacji gałęzi usznej nerwu błędnego.
  • W 2016 roku nawiązaliśmy współpracę z angielską firmą Desyncra specjalizującą się w nowej technologii leczenia szumów usznych. Metoda neuromodulacji akustycznej jest już dostępna w Centrum Medycznym LiMED.
  • W 2016 roku rozszerzyliśmy działalność Centrum Medycznego LiMED o unikatowy w skali kraju ośrodek kompleksowej diagnostyki oraz leczenia zawrotów głowy, zaburzeń równowagi, szumów usznych i zaburzeń słuchu – Śląskie Centrum Słuchu, Szumów, Zawrotów i Zaburzeń Równowagi. Diagnostyka oraz zabiegi rehabilitacyjne wykonywane są przez wykwalifikowany zespół lekarzy i fizjoterapeutów w profesjonalnych pracowniach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Leczenie prowadzone jest przez zespół doświadczonych specjalistów z zakresu laryngologii, audiologii, neurologii i rehabilitacji.
  • W grudniu 2016 roku rozpoczął w Centrum Medycznym LiMED działalność GABINET REAUMATOLOGII
  • W maju 2016 roku rozpoczął w Centrum Medycznym LiMED działalność GABINET DIABETOLOGII