Specjalista urologii i chirurgii ogólnej.
Fellow of European Board of Urology.

Doświadczony specjalista oraz chirurg w dziedzinie urologii. Zajmuje się pełną diagnostyką, leczeniem oraz chirurgią schorzeń urologicznych mężczyzn i kobiet. Główne kierunki działalności klinicznej i naukowej to szeroko rozumiane zagadnienia z zakresu urologii. Szczególnie specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego u mężczyzn, chorób układu moczowego u kobiet, andrologią oraz onkologią urologiczną.

 Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalista 2-go stopnia z urologii oraz Fellow of European Board of Urology. Stopień doktora nauk medycznych uzyskał w 1993r. Posiada bogaty polski i zagraniczny dorobek z zakresu urologii. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych.

Odbył liczne szkolenia i staże naukowe w renomowanych ośrodkach krajowych i zagranicznych.  Nieustannie doskonali swoje umiejętności kliniczne biorąc systematycznie czynny udział w specjalistycznych konferencjach międzynarodowych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa  Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Jest zatrudniony w Klinice Urologii w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Wróć do listy lekarzy